Haberler

Altın Örümcek Web Ödülleri’nde halk oylaması için son 7 gün!
20 Mart 2015

Altın Örümcek Web Ödülleri’nde halk oylaması için son 7 gün!

Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde web ve internet teknolojilerini başarıyla kullanan projeler ödüllendirilmeye devam ediyor.

Tüm katılım koşullarının Altın Örümcek Web Ödülleri Organizasyonu tarafından belirlendiği yarışmanın liderleri SMS üzerinden yapılacak olan halk oylaması ile belirlenecek. Bunun için cep telefonundan “ALTIN” yazıp bir boşluk bırakarak desteklenen sitenin başvuru numarasını 3969‘a kısa mesaj olarak göndermek yeterli olacak.

27 Mart 2015 tarihine kadar sürecek oylamada herhangi bir GSM numarasından herhangi bir başvuru numarasına gönderilen SMS’in 1 tekil oy sayılacağı oylamada istenildiği kadar oy kullanılabiliyor.

Oylama kapsamında gönderilen her bir oy, Altın Örümcek Web Ödülleri organizasyonu tarafından Turkcell için 1,7 TL, Vodafone ve Avea için 1,6 TL olarak ücretlendiriliyor.

“Seri İlan”, “Otomotiv”, “Gayrimenkul ve Emlak Siteleri” ve “Kariyer ve İK Siteleri” olmak üzere toplam 4 kategoride adaylığı bulunan sahibinden.com’u desteklemek için;
 Detaylı bilgi için http://altinorumcek.com/halk-oylamasi/13-altin-orumcek/katilim-sartlari/ linkini ziyaret edebilirsiniz.

 

 
Diğer Haberler
16 Ocak 2015

sahibinden.com, Webrazzi Ödülleri 2014’ten iki ödülle döndü30 Aralık 2014

sahibinden.com, “Yılın Dikkat Çeken Mobil Uygulamaları” araştırmasında 3 kategoride birincilik...15 Aralık 2014

sahibinden.com 2014’ün “En Beğenilen E-ticaret Şirketi” seçildi

Capital Dergisi’nin bu yıl 15’incisini düzenlediği “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında “E-ticaret” kategorisinde “En Beğenilen Şirket” seçildik.

...devamı için tıklayınız.


28 Ağustos 2014

sahibinden.com’un haritasına, uluslararası ödül!

sahibinden.com olarak, dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olan “The Stevie Awards” tarafından, “Haritada Emlak Arama” uygulamamız ile “En İyi Bireysel Ürün/Servis” kategorisinde gümüş ödüle layık görüldük.

...devamı için tıklayınız.


14 Ağustos 2014

Emlak ve Otomobil Alım/Satım Kategorilerinde Açık Ara Lideriz!

Marketing Türkiye Dergisinde yayınlanan DORinsight "E-ticaret Siteleri Kullanım Araştırması”nda “Emlak” ve “Otomobil Alım/Satım” kategorilerinde en beğenilen marka olduk.

...devamı için tıklayınız.


02 Temmuz 2014

“Yılın Dikkat Çeken Mobil Uygulamaları” anketinde birinci olduk!

sahibinden.com olarak Digital Age ve MMA (Mobile Marketing Association) Türkiye tarafından düzenlenen “Yılın Dikkat Çeken Mobil Uygulamaları” anketinde büyük bir gurur yaşadık.

...devamı için tıklayınız.


14 Ocak 2014

sahibinden.com, Webrazzi Ödülleri 2013’te iki kategoride birinci seçildi!

Tüm adayların internet kullanıcıları tarafından belirlendiği ve oylandığı Webrazzi Ödülleri 2013’te bir kez daha büyük bir gurur yaşadık.

...devamı için tıklayınız.