Haberler

sahibinden.com’un haritasına, uluslararası ödül!
sahibinden.com olarak, dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olan “The Stevie Awards” tarafından, “Haritada Emlak Arama” uygulamamız ile “En İyi Bireysel Ürün/Servis” kategorisinde gümüş ödüle layık görüldük.28 Ağustos 2014

 

 

“Haritada Emlak Arama” uygulaması ile kullanıcılar, harita üzerinde aradıkları ilanın tam yerini görebiliyor ve aynı bölgede yer alan benzer ilanları inceleyebiliyorlar. Ayrıca ilanların etrafında yer alan okul, hastane, otobüs, metro durakları gibi önemli noktaları görebiliyor ve emlak arama tercihlerini bunlara göre belirleyebiliyorlar.

 

“Haritada Emlak Arama” uygulamamızın yakaladığı başarıda en büyük paya sahip olan siz değerli kullanıcılarımıza teşekkürlerimizi sunarız.

 

Sevgi ve saygılarımızla,
 
sahibinden.com

 

 

 
Diğer Haberler
14 Ağustos 2014

Emlak ve Otomobil Alım/Satım Kategorilerinde Açık Ara Lideriz!

Marketing Türkiye Dergisinde yayınlanan DORinsight "E-ticaret Siteleri Kullanım Araştırması”nda “Emlak” ve “Otomobil Alım/Satım” kategorilerinde en beğenilen marka olduk.

...devamı için tıklayınız.


02 Temmuz 2014

“Yılın Dikkat Çeken Mobil Uygulamaları” anketinde birinci olduk!

sahibinden.com olarak Digital Age ve MMA (Mobile Marketing Association) Türkiye tarafından düzenlenen “Yılın Dikkat Çeken Mobil Uygulamaları” anketinde büyük bir gurur yaşadık.

...devamı için tıklayınız.


14 Ocak 2014

sahibinden.com, Webrazzi Ödülleri 2013’te iki kategoride birinci seçildi!

Tüm adayların internet kullanıcıları tarafından belirlendiği ve oylandığı Webrazzi Ödülleri 2013’te bir kez daha büyük bir gurur yaşadık.

...devamı için tıklayınız.


06 Ocak 2014

sahibinden.com dördüncü kez üstüste Türkiye’nin en sevilen markası!

Digitalage Dergisi’nin İpsos KMG ile gerçekleştirdiği Digital Lovebrand’ler araştırmasında, dördüncü kez üstüste emlak, vasıta ve ikinci el alışveriş kategorilerinde Türkiye’nin en sevilen markası seçildik.

...devamı için tıklayınız.


25 Haziran 2013

Uygunsuz Reklam İçerikleriyle İlgili Önemli Bilgilendirme

Son zamanlarda Internet kullanıcıları çeşitli sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilmektedir. Bilgisayarlara sızan zararlı yazılımlar (virüs özelliğinde Internet tarayıcı eklentileri) neticesinde görünür olan bu reklamlar, sitelerin kontrolü dışında yayımlanmaktadır.

...devamı için tıklayınız.


01 Mart 2013

BMW Çekiliş kampanyamız sona erdi!

Mağaza sahiplerine özel olarak 7 Aralık 2012 tarihinde başlayan çekiliş kampanyası 28 Şubat 2013 tarihinde sona ermiştir.

...devamı için tıklayınız.


16 Ocak 2013

sahibinden.com, Webrazzi Ödülleri 2012’de üç kategoride birinci seçildi!

Tüm adayların okuyucular tarafından belirlendiği ve oylandığı Webrazzi Ödülleri 2012’nin sonuçları açıklandı.

...devamı için tıklayınız.