Haberler

sahibinden.com 2014’ün “En Beğenilen E-ticaret Şirketi” seçildi
Capital Dergisi’nin bu yıl 15’incisini düzenlediği “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında “E-ticaret” kategorisinde “En Beğenilen Şirket” seçildik. 15 Aralık 2014

Türkiye’nin önde gelen 650 şirketinin üst düzey yöneticileri ve sektör profesyonellerinin oyları sonucunda “en beğenilen e-ticaret şirketi” olarak ilk sırada yer aldık.

 

30 milyonu aşan ziyaretçisi ile Türkiye’nin en sevilen ve beğenilen markalarından biri olmamızda en büyük paya sahip olan siz değerli kullanıcılarımıza teşekkür ederiz.

 

Sevgi ve saygılarımızla,

 

sahibinden.com

 

 
Diğer Haberler
28 Ağustos 2014

sahibinden.com’un haritasına, uluslararası ödül!

sahibinden.com olarak, dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olan “The Stevie Awards” tarafından, “Haritada Emlak Arama” uygulamamız ile “En İyi Bireysel Ürün/Servis” kategorisinde gümüş ödüle layık görüldük.

...devamı için tıklayınız.


14 Ağustos 2014

Emlak ve Otomobil Alım/Satım Kategorilerinde Açık Ara Lideriz!

Marketing Türkiye Dergisinde yayınlanan DORinsight "E-ticaret Siteleri Kullanım Araştırması”nda “Emlak” ve “Otomobil Alım/Satım” kategorilerinde en beğenilen marka olduk.

...devamı için tıklayınız.


02 Temmuz 2014

“Yılın Dikkat Çeken Mobil Uygulamaları” anketinde birinci olduk!

sahibinden.com olarak Digital Age ve MMA (Mobile Marketing Association) Türkiye tarafından düzenlenen “Yılın Dikkat Çeken Mobil Uygulamaları” anketinde büyük bir gurur yaşadık.

...devamı için tıklayınız.


14 Ocak 2014

sahibinden.com, Webrazzi Ödülleri 2013’te iki kategoride birinci seçildi!

Tüm adayların internet kullanıcıları tarafından belirlendiği ve oylandığı Webrazzi Ödülleri 2013’te bir kez daha büyük bir gurur yaşadık.

...devamı için tıklayınız.


06 Ocak 2014

sahibinden.com dördüncü kez üstüste Türkiye’nin en sevilen markası!

Digitalage Dergisi’nin İpsos KMG ile gerçekleştirdiği Digital Lovebrand’ler araştırmasında, dördüncü kez üstüste emlak, vasıta ve ikinci el alışveriş kategorilerinde Türkiye’nin en sevilen markası seçildik.

...devamı için tıklayınız.


25 Haziran 2013

Uygunsuz Reklam İçerikleriyle İlgili Önemli Bilgilendirme

Son zamanlarda Internet kullanıcıları çeşitli sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilmektedir. Bilgisayarlara sızan zararlı yazılımlar (virüs özelliğinde Internet tarayıcı eklentileri) neticesinde görünür olan bu reklamlar, sitelerin kontrolü dışında yayımlanmaktadır.

...devamı için tıklayınız.


01 Mart 2013

BMW Çekiliş kampanyamız sona erdi!

Mağaza sahiplerine özel olarak 7 Aralık 2012 tarihinde başlayan çekiliş kampanyası 28 Şubat 2013 tarihinde sona ermiştir.

...devamı için tıklayınız.