Haberler

Emlak ve Otomobil Alım/Satım Kategorilerinde Açık Ara Lideriz!
Marketing Türkiye Dergisinde yayınlanan DORinsight "E-ticaret Siteleri Kullanım Araştırması”nda “Emlak” ve “Otomobil Alım/Satım” kategorilerinde en beğenilen marka olduk.14 Ağustos 2014


Emlakta Tüm Kategorilerde Birinciyiz

 

“E-ticaret Siteleri Kullanım Araştırması” sonuçlarına göre “Emlak” kategorisinde yüzde 59 payla en çok beğenilen marka olarak bu alandaki liderliğimizi bir kez daha pekiştirdik. Marka memnuniyeti, siteye duyulan güven, ürün ve marka çeşitliliği, kullanım kolaylığı ve site görünümü kategorilerinin tümünde de yine birinci sırada yer aldık.

 


Otomobil sahibinden.com’da Alınıp Satılıyor

 

Araştırmanın “Otomobil Alım/Satım” kategorisi sonuçlarına bakıldığında ise yüzde 69 payla açık ara en çok beğenilen marka olduk. Kullanıcı memnuniyeti kategorisinde ise yüzde 90 gibi çarpıcı bir oranla birinci sıraya yerleştik. Araştırmaya göre her iki kişiden birinin ‘güven’ kriteri ile özdeşleştirdiği otomobil alanında da liderliğimizi bir kez daha göstermiş olduk. 

 

 
Diğer Haberler
02 Temmuz 2014

“Yılın Dikkat Çeken Mobil Uygulamaları” anketinde birinci olduk!

sahibinden.com olarak Digital Age ve MMA (Mobile Marketing Association) Türkiye tarafından düzenlenen “Yılın Dikkat Çeken Mobil Uygulamaları” anketinde büyük bir gurur yaşadık.

...devamı için tıklayınız.


14 Ocak 2014

sahibinden.com, Webrazzi Ödülleri 2013’te iki kategoride birinci seçildi!

Tüm adayların internet kullanıcıları tarafından belirlendiği ve oylandığı Webrazzi Ödülleri 2013’te bir kez daha büyük bir gurur yaşadık.

...devamı için tıklayınız.


06 Ocak 2014

sahibinden.com dördüncü kez üstüste Türkiye’nin en sevilen markası!

Digitalage Dergisi’nin İpsos KMG ile gerçekleştirdiği Digital Lovebrand’ler araştırmasında, dördüncü kez üstüste emlak, vasıta ve ikinci el alışveriş kategorilerinde Türkiye’nin en sevilen markası seçildik.

...devamı için tıklayınız.


25 Haziran 2013

Uygunsuz Reklam İçerikleriyle İlgili Önemli Bilgilendirme

Son zamanlarda Internet kullanıcıları çeşitli sitelerde uygunsuz reklamlarla karşılaşabilmektedir. Bilgisayarlara sızan zararlı yazılımlar (virüs özelliğinde Internet tarayıcı eklentileri) neticesinde görünür olan bu reklamlar, sitelerin kontrolü dışında yayımlanmaktadır.

...devamı için tıklayınız.


01 Mart 2013

BMW Çekiliş kampanyamız sona erdi!

Mağaza sahiplerine özel olarak 7 Aralık 2012 tarihinde başlayan çekiliş kampanyası 28 Şubat 2013 tarihinde sona ermiştir.

...devamı için tıklayınız.


16 Ocak 2013

sahibinden.com, Webrazzi Ödülleri 2012’de üç kategoride birinci seçildi!

Tüm adayların okuyucular tarafından belirlendiği ve oylandığı Webrazzi Ödülleri 2012’nin sonuçları açıklandı.

...devamı için tıklayınız.


04 Aralık 2012

sahibinden.com yine en çok sevilenler arasında!

Üç yıldır üst üste en sevilen emlak, otomotiv ve ikinci el alışveriş sitesi: sahibinden.com

...devamı için tıklayınız.