Haberler

sahibinden.com’a Ege Bölgesi’nden büyük ilgi
İstanbul merkez ofisinden sonra Anadolu’daki ilk ofisini Aralık 2008’de Ankara’da açan sahibinden.com, Ege Bölgesi’nden gördüğü bu yoğun ilgi karşısında, ikinci ofisini Nisan 2009’da İzmir’de faaliyete geçirdi.15 Nisan 2009

sahibinden.com’a Ege Bölgesi’nden büyük ilgi

Türkiye’nin en büyük e-ticaret platformu sahibinden.com, hızla büyümeye devam ediyor. Ayda 1 milyar kez tıklanan ve 7 milyon tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilen portalda, son 8 ayda yapılan arama sonuçlarının bölgesel dağılımına bakıldığında, Ege Bölgesi’nde %200’lük bir artış olduğu gözleniyor. İstanbul merkez ofisinden sonra Anadolu’daki ilk ofisini Aralık 2008’de Ankara’da açan sahibinden.com, Ege Bölgesi’nden gördüğü bu yoğun ilgi karşısında, ikinci ofisini Nisan 2009’da İzmir’de faaliyete geçirdi. sahibinden.com’da Egeliler’in en çok aradıkları ürün otomobil. Otomobili sırasıyla satılık konutlar ve kiralık konutlar izliyor. İzmir’deki bölge ofisimiz sayesinde, Egeliler’e daha hızlı ulaşmayı ve müşterilerine verdiği desteği artırmayı amaçlıyoruz.
 

 

 
Diğer Haberler
20 Mart 2015

Altın Örümcek Web Ödülleri’nde halk oylaması için son 7 gün!16 Ocak 2015

sahibinden.com, Webrazzi Ödülleri 2014’ten iki ödülle döndü30 Aralık 2014

sahibinden.com, “Yılın Dikkat Çeken Mobil Uygulamaları” araştırmasında 3 kategoride birincilik...15 Aralık 2014

sahibinden.com 2014’ün “En Beğenilen E-ticaret Şirketi” seçildi

Capital Dergisi’nin bu yıl 15’incisini düzenlediği “Türkiye’nin En Beğenilen Şirketleri” araştırmasında “E-ticaret” kategorisinde “En Beğenilen Şirket” seçildik.

...devamı için tıklayınız.


28 Ağustos 2014

sahibinden.com’un haritasına, uluslararası ödül!

sahibinden.com olarak, dünyanın en prestijli ödüllerinden biri olan “The Stevie Awards” tarafından, “Haritada Emlak Arama” uygulamamız ile “En İyi Bireysel Ürün/Servis” kategorisinde gümüş ödüle layık görüldük.

...devamı için tıklayınız.


14 Ağustos 2014

Emlak ve Otomobil Alım/Satım Kategorilerinde Açık Ara Lideriz!

Marketing Türkiye Dergisinde yayınlanan DORinsight "E-ticaret Siteleri Kullanım Araştırması”nda “Emlak” ve “Otomobil Alım/Satım” kategorilerinde en beğenilen marka olduk.

...devamı için tıklayınız.


02 Temmuz 2014

“Yılın Dikkat Çeken Mobil Uygulamaları” anketinde birinci olduk!

sahibinden.com olarak Digital Age ve MMA (Mobile Marketing Association) Türkiye tarafından düzenlenen “Yılın Dikkat Çeken Mobil Uygulamaları” anketinde büyük bir gurur yaşadık.

...devamı için tıklayınız.