sahibinden.com
Emlak iPad uygulaması yayında!
Yüz binlerce emlak ilanı artık sen neredeysen orada!

Uygulamayı Yükle ipad App Store

sahibinden.com Emlak iPad uygulaması ile neler yapabilirsiniz?

 • Harita üzerinizde Ara

  Harita üzerinde emlak
  ilanlarını arayabilirsiniz.

 • Arama sonuçlarını daralt

  İstediğiniz kritere göre
  daraltabilirsiniz

 • İlan detay

  Haritada üzerinde istediğiniz ilanın detayına bakabilir ve fotoğraflarını tam ekran görüntüleyebilirsiniz.

 • Favori İlanlarım

  Beğendiğiniz ilanları
  favorilerime ekle fonksiyonu ile listeye ekleyebilirsiniz.

 • Yol Tarifi

  Haritalı ilanların bulunduğunuz lokasyona göre yol tarifini alabilirsiniz.

 • Mesajlarım

  Uygulama menüsünde okunmamış mesaj sayısı gösterimi ile yeni mesajlarınızdan haberdar olabilirsiniz.

İlanlarınızda “haritada göster” seçeneğini işaretleyin,

İlanlarınız sahibinden.com emlak ipad uygulamasını kullanarak harita üzerinde ilan arayanlar tarafından da görüntülensin! Daha çok kişiye ulaşın daha hızlı satın, kiralayın!"

Uygulamayı iPad üzerinden yüklemek için;

iPad'inizin ana ekranında App Store uygulamasına girin, arama (search) kısmına "sahibinden Emlak" yazarak uygulamayı ücretsiz olarak yükleyin. Uygulamayı yükleyebilmek için "Apple ID" sahibi olmanız gerekmektedir. Apple ID sahibi olmak için tıklayın.

Uygulamayı bilgisayarınızdan yüklemek için;

Bilgisayarınızda iTunes yüklü ise sahibinden.com iPad uygulamasını yüklemek için tıklayın veya iTunes programını açın, "Store" tabından App Store’u seçerek "sahibinden Emlak" yazarak arama yapın. Bilgisayarınızda iTunes programı yoksa indirmek için tıklayın.

iPad'iniz yoksa;

sahibinden.com’da bulunan iPad ilanlarını görmek için tıklayın.

Harita Üzerinde Ara

Emlak ilanlarını fiyatlarıyla birlikte harita üzerinde görebilir; dilediğiniz bölgede emlak arayabilirsiniz. Ayrıca, istediğiniz anda liste görünümüne geçebilir, beğendiğiniz ilanları tek bir tuş ile favorilerinize ekleyebilirsiniz.

Arama Sonuçlarını Daralt

sahibinden.com’da yer alan 1 milyonun üzerindeki emlak ilanı arasından size uygun olanı bulmak için filtrele fonksiyonunu kullanarak emlak tipi, oda sayısı, fiyat gibi birçok özelliği istediğiniz aralıkta belirleyebilirsiniz.

İlan Detay

İlana ait tüm özellikleri, açıklamayı ve fotoğrafları görüntüleyebilir, dilerseniz ilanın bulunduğu konum için yol tarifleri alabilirsiniz. Ayrıca ilanı Facebook, Twitter ya da E-mail üzerinden arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

 • "sahibinden.com Emlak" uygulaması nedir?

  sahibinden.com Emlak iPad uygulaması Apple Store’dan ücretsiz olarak indirebileceğiniz, iPad için özel olarak tasarlanmış bir uygulamadır. Bu uygulamada sadece “EMLAK” ilanlarını görüntüleyebilirsiniz. sahibinden.com deneyimini dilediğiniz her yerde yaşamanıza olanak verecek şekilde tasarlanmış, sahibinden.com tarafından geliştirilmiş resmi bir uygulamadır.

 • Uygulama ile neler yapabilirim?

  sahibinden.com iPad uygulaması sayesinde 1 milyonu aşkın EMLAK ilanı arasında kolaylıkla lokasyonunuza göre arama yapabilir, ilan detaylarına ulaşabilir ve bu ilanların fotoğraflarını büyüterek gezinme imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca gönderdiğiniz ve aldığınız mesajları, favori ilanlarınızı ve favori aramalarınızı cep telefonlarınızdan kolayca yönetebilir,

 • Uygulama ücretli midir?

  Uygulamayı indirmek tamamen ücretsizdir. Ancak uygulama kullanımı için internet bağlantısı gerektiği için bağlantı ücreti hakkında mobil operatörünüzle görüşebilirsiniz.

 • Hangi cihazlarda ve hangi sürümlerde kullanabilirim?

  sahibinden.com iPad uygulaması iOS 4.0 ve üzeri versiyonlarında test edilmiştir. iOS 4.0 altındaki sürümlerde kullanılmamasını tavsiye ederiz.

 • Nasıl yükleyebilirim?

  Uygulamayı Apple Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Apple Store’dan uygulama indirebilmek için bir Apple ID oluşturmanız gerekiyor. Apple ID’nin nasıl alındığını öğrenmek için tıklayın.Eğer Apple ID’sine sahip değilseniz oluşturmak için tıklayın.

 • Uygulamayı yüklemek için sahibinden.com üyesi olmak zorunlu mu?

  sahibinden.com Emlak iPad uygulamasını indirmek için üyelik zorunlu değildir. Uygulamayı indirip kullanıcı girişi gerektirmeyen özellikleri kullanabilirsiniz.

 • Uygulamayı kullanarak yeni ilan verebilir miyim?

  Uygulamanın bu versiyonundaki özellikler arasında yeni ilan verme özelliği yer almamaktadır.