Yatırımcılığını Urhan Gayrimenkul Yatırım’ın üstlendiği, mimari projesinin EFEKTA mimarlık tarafından geliştirildiği Flora Park Residences, Denizli’nin gözde semti Servergazi’de yükseliyor. Yapımına Aralık 2011’de başlanan proje, Denizli’ye bugüne kadar alışmış olduğu klasik konut anlayışının dışında, büyükşehirlerdeki residence (rezidans) konforu ve hizmetini sunacak.

Adından da anlaşılacağı üzere peyzajın çok önemli bir yer tuttuğu projeye, yeşil, mavi ve beyaz renklerin harmonisi hakim. 7 katlı 5 blok olmak üzere toplam 70 daireden oluşan Flora Park Residences içerisinde bulundurduğu, açık / kapalı yüzme havuzları, bay / bayan Türk hamamları, saunaları, fin hamamları, masaj odaları, cafe – restoranı, mini marketi, fitness salonu, plates salonu, TV – hobi salonu, çocuk oyun salonu, kuaför, tenis ve basketbol sahaları gibi bir çok sosyal imkanın yanı sıra concierge, housekeeping ve kuru temizleme hizmetleri de sunuyor.

Otopark kullanımının tamamını yer altına alan projede her daireye 2 araçlık özel alan tahsis ediliyor. 12.000 m2’lik arazisinin % 80’ ini sosyal tesis alanları ve peyzaja ayıran Flora Park Residences, bugüne kadar Denizli’de alışılmış daire metrajlarının dışına çıkarak 265 m2, 280 m2, 400 m2 ve 435 m2’lik 4 tip daire seçeneği sunuyor.

Dairelerde uygulanacak olan akıllı ev teknolojileriyle de Flora Park Residences her yönüyle Denizli’de bir ilk olduğunu kanıtlıyor.

24 ayda tamamlanacak projenin satışları başlamış bulunmakta.