İstanbul’un parlayan yıldızı Şişli ­ Bomonti’de Yıldırım Yapı Grubu’nun yeni projesi Yıldırım Kuleli Evleri ile Beşiktaş’a 2, Mecidiyeköy, Nişantaşı ve Taksime 3 dakika mesafedesiniz. Projenin ilk etabı kapsamında 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 dairelerden oluşan farklı büyüklüklerde satışa sunulan konutların %85’lik bolümünün satışı tamamlanmıştır. 2014 yılının son çeyreğinde tamamlanacak olan ve satışa henüz sunulan Yıldırım Kuleli Evleri 2. etaba dahil olan: Bomonti, Poyraz I, Poyraz II ve projeleri 58 m2 –156 m2 aralığında normal ve dubleks dairelerden oluşmaktadır. Yıldırım Kuleli Evleri’ni daha yakından tanıyabilmeniz için tefrisli örnek dairelerimizde ziyaretinizi bekliyoruz. Yıldırım Yapı Grubu danışmanları haftanın 7 günü 09.00 ile 18.00 saatleri arasında size yardımcı olmaya hazır.

Çevredeki Okullar: Mimar Sinan Üniversitesi, Şişli Meslek Yüksekokulu, Bilgi Üniversitesi.
Hastaneler: Memorial Hastanesi, SSK Okmeydanı Hastanesi, Amerikan Hastanesi
Ana Yollara Uzaklık:E5 Karayoluna 1 km, Metro Durakları; Osmanbey, Perpa, Mecidiyeköy 1 km, Beşiktaş’a 2 km, Nişantaşı’na 3 km, Taksim’e 2 km, Kağıthane’ye 2 km.

SOSYAL ALAN DETAYLARI

Yıldırım Kuleli Evleri  I. Etap’ta 2400 m2,  II. Etapta 3800 m2 olmak üzere toplamda 6200 m2 kapalı sosyal tesis (sinema salonu, fitness merkezi, pilates, soyunma odaları, tv ­ internet odaları, çocuk oyun alanları, sergi ve konferans salonları, toplantı salonlari)’ndan oluşmaktadır.